Jubileusz AREX: 35-lat innowacji i sukcesów

Pełna splendoru gala jubileuszu była wyjątkową okazją do świętowania 35. rocznicy działalności AREX w gronie przedstawicieli Zarządów spółek Grupy WB oraz przyjaciół firmy, oddając hołd założycielom i obecnym właścicielom za nieustające innowacje, determinację oraz rozwój przedsiębiorstwa. Wydarzenie to było wyrazem wdzięczności za przeszłość, która dała nam korzenie, chwilą do refleksji i skupieniu się na teraźniejszości pozwalającej na realizację planów oraz wizji przyszłości.

Swoją obecnością na uroczystej gali zaszczycili nas Prezes Piotr Wojciechowski, Wiceprezes Adam Bartosiewicz oraz Członkowie Zarządu Grupy WB. Tego wieczoru byli obecni polscy partnerzy biznesowi, delegacje zagranicznych spółek, przedstawiciele kluczowych dostawców oraz reprezentacje wyższych uczelni i ośrodków naukowo-badawczych, z którymi AREX współpracuje od lat.

W swoim wystąpieniu Prezes AREX Krzysztof Bielawski podkreślił znaczenie spółki i jej rolę w Grupie WB. Zaznaczył wartość społeczności, jaką tworzy firma, w wymiarze ludzkim, biznesowym oraz technologicznym. Członkowie Zarządu AREX wspominali miniony czas, związane z nim dokonania i ludzi, którzy wpłynęli na jej rozwój. Podczas gali, goście mieli okazję poznać historię firmy AREX, która na przestrzeni 35 lat stała się nowoczesnym przedsiębiorstwem, bazując na własnych technologiach oraz produkcji. Nastawienie spółki na rozbudowę technologii, duży potencjał inżynierski oraz zdolności przewidywania zmian przełożyły się na rozwój firmy na rynku militarnym, dzięki czemu AREX stał się synonimem jakości, rzetelności i profesjonalizmu.

Część oficjalna zakończyła się prezentacją filmu podsumowującego 35-lat działalności spółki, który był wielką niespodzianką dla uczestników wydarzenia. Zwieńczeniem gali, a jednocześnie rozpoczęciem części nieformalnej, był jazzowy koncert wokalistki Natalii Capelik-Muianga wraz z zespołem.
Nie można też zapomnieć o symbolicznych gestach podczas gali jubileuszowej, jakimi było wręczenie gratulacji i podziękowań za współpracę od partnerów biznesowych, które są nie tylko wyrazem uznania, ale także motywacją do dalszej pracy.

Uroczystość była czasem refleksji nad drogą, którą firma pokonała, a także okazją do wielu wspomnień, refleksji i wzruszeń nad tym, co AREX osiągnął przez trzy i pół dekady. Była to swego rodzaju podróż sentymentalna. Wspólnie spędzony czas był okazją do rozmów, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń na przyszłość. Przed nami kolejne wyzwania, nowe cele i dążenie do umacniania pozycji. Życzymy sobie, aby każdy rok przynosił pomyślną realizację założonych celów i satysfakcję z ich osiągania.