AREX Sp. z o.o. Laureat rankingu  Diamenty Forbesa 2024 

Mamy zaszczyt poinformować, że Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. zajęła 30 miejsce na liście Diamentów Forbesa 2024 – rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w kategorii firm od 50 mln do 250 mln PLN obrót w Polsce.
Diamenty Forbesa to ceniony coroczny ranking, organizowany przez redakcję magazynu Forbes Polska, prezentowane jako coroczne zestawienie najszybciej rozwijających się firm z sektora prywatnego w Polsce.
Od 2008 roku, magazyn Forbes publikuje listę wyróżnionych spółek w poszczególnych kategoriach oraz w podziale na różne regiony Polski. Lista klasyfikuje firmy w trzech kategoriach według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: od 5 do 50 mln zł, od 50 do 250 mln zł i powyżej 250 mln zł. Wybór laureatów opierał się na danych firm, które złożyły w terminie raporty do KRS.
Organizatorzy analizowali, jakie przedsiębiorstwa najszybciej zwiększyły swoją wartość.
Na liście Diamentów Forbesa znalazły się więc firmy, które osiągnęły największy przeciętny, roczny wzrost wartości – na poziomie 15 proc. i więcej.
Przyznanie Diamentów Forbesa jest nie tylko cennym wyróżnieniem, ale również okazją do budowania relacji biznesowych, wymiany doświadczeń i umacniania swojej pozycji na rynku. Wyniki rankingu opierają się na bardzo szczegółowej analizie danych finansowych, uwzględniających wyniki finansowe oraz wartość majątku firmy.
To wyjątkowe wyróżnienie dla AREX Sp. z o.o. jest dowodem naszej wytrwałości, prężnego wzrostu oraz wyjątkowych osiągnięć na rynku nowoczesnych technologii.
Zdobycie tej prestiżowej nagrody przez AREX Sp. z o.o. jest świadectwem sukcesu oraz stabilności i siły finansowej dla AREX Sp. z o.o. która w tym 2024 roku po raz pierwszy znalazła się w gronie laureatów prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa 2024 roku, znajdując się w ścisłej czołówce firm w województwie pomorskim. Obecność AREX Sp. z o.o. na liście Diamentów Forbesa to dla Nas ogromny krok milowy i jeszcze większa motywacja do doskonalenia naszych usług oraz dostarczania innowacyjnych rozwiązań w obszarze sektora militarnego i cywilnego.
Wierzymy, że konsekwencja w dążeniu do najwyżej jakości usług, połączona z ekspercką wiedzą niezastąpionego zespołu, to przepis na sukces AREX, który pozwala na realizowanie założonej strategii i oferowanie doskonałości w tych obszarach.

Pełny raport jest dostępny w wydaniu 02/2024 magazynu Forbes.