Za nami ENERGETAB

Za nami ENERGETAB – największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki 36. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2023, które odbyły się w dniach od 12–14 września 2023 r.

ENERGETAB to największe w Polsce międzynarodowe targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla energetyki oraz doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy. Zakres branżowy targów był bardzo obszerny. Obejmował zarówno urządzenia i aparaturę związaną z wytwarzaniem energii elektrycznej, jak i z jej przesyłaniem i dystrybucją – na każdym poziomie napięciowym. Międzynarodowe Targi ENERGETAB 2023 to była wyjątkowa okazja do poznania nowoczesnych rozwiązań stosowanych w branży energetycznej jak również konferencje i biznesowe spotkania pomiędzy producentami urządzeń, a przedstawicielami energetyki, samorządów, firm wykonawczych. Znaczącą część ekspozycji targowej zajmowały urządzenia i aparatura związana z odnawialnymi źródłami energii, elektromobilnością i technologiami przyjaznymi dla środowiska.

W trakcie trwania targów podczas konferencji Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP) poruszało wybrane zagadnienia związane z transformacją energetyczną. Natomiast w trakcie uroczystości otwarcia Targów nastąpiło wręczenie wyróżnień a Medal Prezesa SEP przyznano za produkt: Inteligentny System Zarządzania Energią – SEMS (Smart Energy Management System) zgłoszony przez firmę: Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. należący do Grupy WB.