Święto Służby Uzbrojenia i Elektroniki 2023

Służba Uzbrojenia i Elektroniki jest jedną z najbardziej dynamicznie się rozwijających, ale też wymagających dziedzin wojskowości. Zajmuje się utrzymaniem sprawności sprzętu uzbrojenia oraz jego zapasów. Dlatego żołnierze i pracownicy cywilni muszą być na bieżąco z rozwijającymi się technologiami i regularnie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Z okazji Święta Służby Uzbrojenia i Elektroniki składamy życzenia żołnierzom i pracownikom wojska, dla których uzbrojenie jest najwyższym dobrem, a których profesjonalizm, wiedza, wzorowa służba i praca, wytrwałość, niezawodność, dokładność, obowiązkowość i poświęcenie to najczęściej wymieniane cechy oraz wyrażamy ogromne uznanie dla Służby Uzbrojenia i Elektroniki.

W tym szczególnym dniu, życzy wielu sukcesów, satysfakcji z osobistych i zespołowych dokonań oraz wytrwałości i uporu w dalszych działaniach.

Arex Sp. z o.o. życzy profesjonalizmu, wiedzy, niezawodności i dokładności w trakcie pełnienia służby wszystkim, dla których dbałość o uzbrojenie jest najwyższym dobrem w armii.